سلام به وب سايت فتو نام خوش آمديد

اسم نوشته سایت تفریحی سرگرمی

سایت شامل عکس نوشته ,فیلم سینمایی, رمان,بازی,نرم افزار,پروفایل,تعبیر خواب,بیوگرافی بازیگر

خواب مدفوع چه تعبیری دارد

  • ۵۲

مدفوع آدم چیزی است که در خواب ها بسیار دیده میشود و غالب مراجعه کنندگان به معبران دراین باره سئوال می کنند و اهل تعبیر نیز فراوان دراین باره کلام زده و نوشته اند.

این شهرت داراست که می گویند مدفوع در خواب پول است و به خصوص پول نقد. این تا حدودی میتواند درست باشد چون دیدن آن در خواب خوب می باشد ولی پول نیست.

  • ابن سیرین نگاشته که دیدن مدفوع در خواب رهایی از غم و سختی است و مجلسی رحمه الله علیه معتقد است دیدن غایط در خواب خوب می باشد چون بیننده خواب از همه اندوه ها و رنج ها برهد و قرضش ادا شود.

در نفایس الفنون و عرایس العیون می‌خوانیم که غایط مالی می باشد که ظن حرام بودن آن وجود دارد. مدفوع کردن در خواب از غم رها شدن است. این گمان که مدفوع در خواب پول میباشد زیاد می باشد.

آن‌ها که در خانواده ها به طور سنتی خواب تعبیر می‌کنند مدفوع را پول میدانند و شهرت پول بودن آن از همین جا ریشه گرفته و جالب این که آن را پول و کالا شمرده اند.

  • تعبیر خواب مدفوع آدم

دیدن مدفوع بشر در خواب پول و جنس نیست رهایی از اندوه و رنج و ناراحتی می باشد و چون پول یکی‌از عوامل تخفیف دهنده آلام ماست تعبیروتفسیر پول را به غایط نسبت داده اند. درضمن در‌حالتی که غم و رنج، از بی پولی باشد رهایی از آن با پول میسر می باشد که میتواند غایط در این مکان پول باشد.

  • دیدن مدفوع موش (فضله)

تنها مدفوع موش و گنجشک را فضله می نامندو تعبیر و تفسیر این دو در خواب مختلف است.

چنان چه در خواب ببینیم مشغول پاک کردن برنج هستیم و فضله موش در آن میبینیم خواب ما می‌گوید زنی به ما ضرروزیان میرساند.

اما فضله گنجشک لطمه ای است که از دروغ گوئی و وراجی و هرزه درائی دیگرافراد وارد میگردد.


 

 

در صورتی‌که در خواب ببینیم گنجشکی بر خرقه ما فضله کرده دروغ گوئی دیگرافراد به آبروی ما لطمه می زند. در حالتی که فضله به کلاه باشد به شخصیت بیننده خواب آسیب وارد می آید و در حالتی‌که بر میوه و طعام بود به کالا و دارائی.

  • تفسیر اسهال داشتن در خواب

هانس کورت می‌گوید: چنانچه در خواب مشاهده کنید که اسهال گرفته‌اید، نماد‌ی حزن و اندوه می باشد.

آنلی بیتون میگوید: در صورتی‌که در خواب ببینید که فردی مبتلا اسهال شده، به معنای آن است که در اثر بی‌دقتی بقیه افراد از انجام کار خود ناامید شده که این امر موجب نگرانی شما میگردد.

نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی