سلام به وب سايت فتو نام خوش آمديد

اسم نوشته سایت تفریحی سرگرمی

سایت شامل عکس نوشته ,فیلم سینمایی, رمان,بازی,نرم افزار,پروفایل,تعبیر خواب,بیوگرافی بازیگر

تعبیر خواب دیدن شپش

  • ۷۴

۱. تعبیر و تفسیر خواب شپش کلاً

شپش در خواب نمادی از ایراد و قضیه‌ای طاقت فرسا میباشد. شپش آرم چیزی میباشد که شمارا در بیداری آزار میدهد و شما کار کشته نیستید روش‌حلی برای این قضیه پیدا نمایید.

همان گونه که میدانیم رها شدن از شر شپش عمل بسیار دشواری میباشد و به همین برهان دیدن شپش در خواب نشان می دهد که شما برای رها شدن از شر مشکلاتی که با آنان سروکار دارید، زمانه مشقت را پیش روی خواهید داشت.

درصورتی که به موقع مبادرت نمایید شاید این زمان را داشته باشید که فارغ از مواجه شدن با عواقبی دور از شوخی این اشتباهات را حل نمائید. ولی در صورتیکه دوره بگذرد و این ایرادات کهنه شوند، مسلما پرداختن به آن ها فعالیت مشقت بار تری خواهد بود.
شپش در خواب نشانه چه می باشد؟

بسته به دسته خوابی که می‌بینید شپش میتواند آرم هر کی از موضوعات پایین باشد.
۲. آرم دغدغه و بی اعتمادی

خیلی وقتها خواب شپش به شما هشدار می‌دهد که یک دغدغه ناشی از بی اعتمادی سایرافراد درانتظار شماست که بایستی هوشیار باشید.
۳. نشانه گنج و مکنت

بخش اعظمی از معبران معتقدند خواب شپش مخصوصا شپش زیاد نشان از متاع و گنج و میزان دارایی میباشد که منتظر شخص میباشد.
۴.نشانه برد در امور

گروهی از معبران معتقدند نظافت کردن محل شپش و از فی مابین بردن آن نشان از برد های دست یافتنی و نزدیک داراست.
۵. هشدار بیماری

بعضی وقتها شپش همان گونه که در بیداری یک انگل مزاحم برای بشر میباشد در خواب هم نشان از یک بیماری قریب الوقوع داراست.
۶. واهمه های نهفته معاش

روانشناسان معتقدند که خوف های مخفی معاش ما بعضی اوقات مشابه یک شپش در خواب عرض اندام می‌کند.
۷. زخم از جانب دیگر افراد

همان طور که شپش در فهمیده بیداری یک تهاجمی میباشد در خواب هم آرم ای برای حمله یا این که جراحت از طرف یک شخص تهاجمی به حساب آورده می شود.
۸. شنیدن بدگویی سایرین

برخی معبران معتقدند هراس از شپش در خواب نشان از بدگویی و حرفهای ناشایستی داراست که دیگرافراد در موردتان بر لهجه میاورند.
۹. قحطی و تنگنای اقتصادی

دیدن شپش های متعدد بر گیاهان مشابه یک هشدار برای تنگناهای اقتصادی و مالی و شاید هم قحطی قریب الوقوع میباشد.
۱۰. بیماری و خسران سالمی

وجود شپش در رمز و تن نشان از بیماری هایی دارااست که شما‌را آزار میدهند و شما می‌خواهید از آن ها خلاصی یابید ولی بسیار رهایی مشقت را پشت راز میگذارید.
۱۱. علامت شخص ضعیف

شپش در خواب علامت شخص ضعیف و ناتوانی میباشد که با شما به صورت بدون واسطه در زندگیتان سرو عمل دارااست.
۱۲. آرم حس شرمندگی و گناه

روانشناسان معتقدند همواره دیدن خواب شپش یک آرم از حس گناه و در بخش اعظمی مواقع شم شرمندگی شما در بیداری میباشد.
۱۳. آرم مزاحمت دور‌وبری ها

شپش در خواب نمادی از آزار رسانی و مزاحمت های پشت سرهم دور و بری ها میباشد که شمارا حسابی کلافه و دلزده مینماید.
۱۴. علامت گریزو فرار از یک ارتباط بد

روانشناسان معتقدند دیدن شپش در خواب علامت ای از رغبت شما برای فراروگریز از ارتباط عاطفی بسیار بدی میباشد که زندگیتان را زیر الشعاع خویش قرار داده میباشد.

مقاله دارای ارتباط: تفسیر خواب کوتاه کردن موی: ۹ تفسیر دیدن آرایشگری و کوتاهی موی در خواب
اشکال متفاوت تفسیر خواب شپش
۱۵. تعبیروتفسیر خواب شپش داشتن

در‌حالتی که در خواب ملاحظه کنید که در سرتان شپش دارید، این خواب نمادی از مسائل و ایرادات فردی شما میباشد. شخصی که ارتباط بسیار قربت با شما دارااست مسبب ایرادات بسیار متعددی برای شما می شود. این شخص به تازگی شما‌را بسیار غمگین نموده است و شما به رنج می توانید اورا بخاطر اشتباهاتی که مرتکب شده‌است ببخشید.

شاید هم این خطاها فردی به عبارتی موضوعاتی میباشد که در بین شما و سهیم عاطفی تان موجود هست. شاید سهیم عاطفی تان به شما دسیسه کرده و درد و خشم بسیار متعددی را در شما به‌وجود آورده میباشد و شما نمی‌توانید اورا به راحتی ببخشید.

اگرچه این عمل بسیار طاقت فرسا میباشد البته عملکرد فرمائید با این شخص اعلام کرد‌وگو فرمائید و مشکلاتی که با وی دارید را حل فرمایید. این صرفا راهی میباشد که به یاری آن می توانید تکانی به معاش خویش بدهید و خواب آرامی را تجربه فرمائید.
۱۶. تفسیر خواب کشتن شپشی که در سرتان میباشد

تعبیر و تفسیر این خواب پول میباشد. وضع و اوضاع مالی شما بسیار خوب پیش خواهد رفت و هیچ جایی برای نگرانی دراین مورد وجود نخواهد داشت. هر کاری که پیش از این آغاز کرده‌اید و با پول در رابطه میباشد، سودهای بسیار متعددی را برای شما به همدم خواهد داشت.

پول از در و دیوار برای شما می‌ریزد و شما می توانید از ثمره کارتان لذت ببرید. این منفعت مالی قادر است در سود ترفیع مرتبه یا این که منزلت شغلی شما هم باشد. آنهمه مشقت بار کوشی و همت فراوانی که به خرج دادید در غایت ثمره داده میباشد و هم اکنون می توانید به راحتی لم بدهید و از این زمانه استوار معاش خویش لذت ببرید.

مقاله دارای ارتباط: تعبیروتفسیر خواب کلاغ: ۹ تعبیروتفسیر دیدن کلاغ در خواب
۱۷. تعبیروتفسیر خواب براحتی تزکیه شپش

در صورتیکه در خواب ملاحظه کنید که به راحتی شپش‌ها را منزه میکنید، تعبیروتفسیر آن میباشد که شما در حل خطاها خویش به طور کامل چیره خواهید بود. هر مشکلی که برایتان فیس میدهد به شایسته ترین صورت ممکن حل میشود؛ حتی در حالتی‌که شما از فیض چندان مطمئن نبوده باشید.

خود‌با‌وری شما به بالاترین حد ممکن میرسد و ایرادات شمارا اصلا نگران نخواهد کرد. هر قدمی که در زمانه پیش رویتان برمی دارید بسیار پیروزی آمیز خواهد بود و مسلما اقبال و بخت یاور شما خواهد بود.
۱۸. تفسیر خواب دیدن شپش در شخص دیگری غیر از خودتان

در شرایطی‌که در خواب شخص دیگری غیر از خودتان را مشاهده کنید که شپش گذارده میباشد، تفسیر آن میباشد که شما در ماجراهای کاری خویش بسیار پیروز کار خواهید کرد. میتوانید درانتظار ترفیع شغلی یا این که پست بالاتری در فضا کارتان باشید و بایستی بدانید که‌این رخداد پول و ثبات بیشتری را برای شما به یار و همدم می آورد.

این خواب یک کدام از آن خواب‌های بسیار میمون میباشد. خیالتان شل باشد و معطل باشید تا به زودی ثمره دشوار کوشی‌های خویش را مشاهده کنید. رییس شما خوب می داند که شما چقدر طاقت فرسا عمل میکنید و تا چه اندازه در انجام تعهدات و وظایف کاری خویش حتی بعداز اخذ افزایش درجه کارایی نموده اید.
۱۹. تفسیر خواب شپش هایی که از شما روی دیگری می پرند

در‌حالتی که در خواب مشاهده کنید که شپش‌ها از روی شما به روی شخص دیگری می پرند، تعبیر و تفسیر آن میباشد که پروژه کاری شما به جهت حضور چنین شخصی با پیروزی روبه‌رو خواهد شد. شخصی که در خواب چشم‌اید به شکلی به امداد شما خواهد آمد و سبب می‌گردد تا به اهدافی که پیش روی خویش دارید دست یابید.

از وی به صحت سپاس فرمایید و هر عصر که به یاری شما نیاز داراست، در کنارش باشید و حمایت خویش را از وی دریغ نکنید. در صورتیکه شخصی که در خواب چشم‌اید را نمی‌شناسید، تعبیر و تفسیر آن میباشد که قرار میباشد با شخصی دیدار فرمایید که به شما در وصال به اهدافتان امداد خواهد کرد.

شما در رویدادی مهم با این شخص دیدار خواهید کرد. پس در منزل ننشینید و چشم به راه نمانید تا کسی درب منزل تان را به صدا درآورد. اجتماعی باشید و از منزل خارج بروید تا با بقیه افراد معاشرت نمایید.

مقاله دارای ارتباط: تفسیر خواب پول: ۲۱ تعبیر و تفسیر دیدن پول در خواب
۲۰. تعبیر و تفسیر خواب شپش به رنگ پر‌نور

در حالتی‌که در خواب شپشی سپید ملاحظه کنید یا این که شپشی ملاحظه کنید که رنگی پر‌نور داراست، تفسیر آن میباشد که در روزگار پیش رو ایرادات بسیار متعددی را تجربه خواهید کرد. این ایرادات با مسائل مالی و سپرده گذاری‌های شما در رابطه میباشد. درین برهه زمانی از هر سیرتکامل سرمایه‌گذاری دوری کنید و بر پرداخت بدهی هایی که دارید متمرکز گردید. این تعیین بهتری برای شما خواهد بود چون در غیراینصورت پول بسیار متعددی را در فیض سرمایه‌گذاری از دست خواهید بخشید. حیف کردن‌های غیرمنتظره‌ای برایتان صورت میدهد. پس خودتان را برای آن ها هم فراهم فرمائید.
۲۱. تفسیر خواب شپشی تیره رنگ

در‌صورتی‌که در خواب شپشی به رنگ تیره مشاهده کنید، تفسیر آن میباشد که شما در شروع انجام کاری پیروزی آمیز قرار گرفته اید. پروژه‌ای که مدتی میباشد روی آن عمل می‌کرده‌اید یا این که شغلی که اخیرا به آن سرگرم گردیده‌اید پول و آوازه متعددی برای شما به یار و همدم خواهد آورد.

سایرافراد عملکرد‌ها و زحمات شما‌را میبینند و مجال‌های بیشتری را برای پرورش و پیشرفت به شما سفارش می‌نمایند. دورانی که در‌این خواب از آن خبر داده می شود دورانی بسیار پربار میباشد. خردمندانه از آن به کار گیری نمائید. در پروژه‌های برد آمیز سرمایه‌گذاری نمایید و ایده‌های جدیدی را آغاز فرمائید ولی مدام گذشته از انجام کاری دو توشه تصور کنید. اقبال و بخت یار شما خواهد بود البته شما همچنان بایستی به طاقت فرسا کوشی خویش ادامه بدهید.
۲۲. تعبیروتفسیر خواب شپش برای دختری که قرار میباشد عروس شود

در صورتیکه شما دختری می باشید که در روزگار نامزدی به راز میبیرید و قرار میباشد که به زودی وصلت فرمایید، این خواب نشان دهنده مکالمه‌ای بسیار مهم میان شما و نامزدتان میباشد. هنوز مسائلی حل نشده میان شما دو نفر موجود است که بایستی قبلی از وصلت به آنان بپردازید.

اگرچه این‌ها مسائلی چندان دورازشوخی و مهم به شمار نمی‌پروسه ولی در‌صورتی‌که از آنان غافل گردید یا این که آن‌ها را نادیده بگیرید، حاد خیس میشوند. در شرایطی‌که شما تعیین فرمائید که با نامزدتان صداقت داشته باشید و ریزه کاری را از وی نهفته نکنید، وصلت شما بسیار سفت خیس و مقاوم خیس خواهد بود.

مقاله دارای ربط: تفسیر خواب گرگ: ۱۵ تعبیروتفسیر دیدن گرگ در خواب
۲۳. تعبیر و تفسیر خواب شپش برای یک زن متاهل

در حالتی که شما زنی متاهل می‌باشید، دیدن شپش در خواب نشان دهنده خوف شما از فریب میل کردن به وسیله همسرتان و هراس از حیله وی به شما میباشد. شاید به تازگی حس کرده‌اید که چیزی صحیح وجود ندارد و حال می ترسید که مبادا ترستان به حقیقت تبدیل شود.

شایسته ترین راه حل این میباشد که در رابطه این قضیه با همسر خویش بیان کرد‌وگو فرمایید زیرا هر چیز دیگری غیر از این عمل صرفا یک حدس و گمان بی‌پایه میباشد. با وی درست گو باشید و به وی بگویید که از چه چیزی می ترسید. در‌حالتی که آرم هایی از مکر را در کردار وی مشاهده نموده اید، قطعا با وی در این زمینه قاطعانه عکس العمل فرمائید البته فورا زیاده روی نکنید. شاید وی توضیحات خیر در زمینه ی بعضا چیزهایی داراست که شما به آن‌ها تاءمل نمی‌کردید.
۲۴. تفسیر خواب شپش حرف گو

در صورتی‌که در خواب شپشی را در حالا کلام زدن ملاحظه کنید، تعبیر و تفسیر آن میباشد که در آینده چیزی به شدت تعجب آور و غریب پیدا خواهید کرد. شما چیز بسیار مهمی را درباره با فعالیت و معاش تان کشف میکنید. به هرچیزی که پیرامون شما در جریان میباشد خوب اعتنا نمایید.

هیچ آرم‌ای را در حوالی خودتان از دست ندهید و با دور و بری ها خویش بیان کرد‌وگو فرمائید تا ملاحظه کنید حال و روز از چه قرار میباشد. شخصی داده ها مهمی به شما می دهد که برای آینده شما بسیار مهم و با ارزش خواهد بود.
۲۵. تفسیر خواب تعداد بسیار پاره ای شپش

در صورتیکه در خواب خویش صرفا چندین عدد شپش مشاهده کنید، تعبیروتفسیر آن میباشد که با تصمیم گیری‌های مشقت در معاش روبه‌رو خواهید شد. تصمیم گیری برای این مسائل عمل بسیار دشواری خواهد بود پس بهتر میباشد درصورتی که از تصمیم‌های خویش مطمئن نیستید، درمورد آن‌ها با کسی مشاوره فرمایید.

شاید قرار میباشد جنبش‌های نادرستی در معاش انجام دهید که عواقب ناخوشایندی را برای شما و نزدیکانتان به یار و همدم خواهند داشت. در دورانی که پیش روی دارید بسیار محتاط باشید و به هیچ کس اعتماد نکنید.
۲۶. تعبیر و تفسیر خواب تخم شپش

دیدن تخم شپش در خواب نشان دهنده اقبال و شانس مساعد در معاش میباشد. در‌این عصر از معاش، هر چیزی که قصد به انجام آن میگیرید برد آمیز خواهد بود. از ماجراجویی نترسید.

جنبش هایی که می کنید و قدم هایی که برمی دارید برای آینده شما و دوستان تان بسیار مهم و حیاتی خواهند بود. از این روزگار فوق العاده مثبت و مساعد به کار گیری فرمایید تا مقام خویش را در معاش ارتقا بدهید و در همه جنبه‌های معاش خودتان را بالا بکشید.
۲۷. تعبیروتفسیر خواب شپش هایی که از رمز شما بالا میروند

درصورتی که در خواب ملاحظه کنید که شپش‌ها از راز یا این که تن شما بالا می روند، تعبیر و تفسیر آن میباشد که بایستی بیش تر مراقب پول هایتان باشید. ممکن میباشد تصمیم‌های بدی در معاش بگیرید که بدهکاری‌های دورازشوخی و سنگینی را برای شما به یار داشته باشند. از هر که میشناسید مشورت کردن بگیرید و در رخ لزوم از وی یاری بخواهید.
۲۸. از در میان بردن شپش های تن

این خواب می تواند نمادی از برگشت شما به سوی سهیم عاطفی دیرین تان هم باشد. مسائلی که در بین شما وجود داشته هنوز حل نشده باقیمانده میباشد و شما همچنان رمانتیک به‌این شخص دارید. پر‌نور کردن خاکستر یک حریق دیرین می تواند برای هردوی شما خوشایند باشد و می توانید در انتظار باشید زمان ها خوشی را کنار یکدیگر تجربه فرمایید.
۲۹. دیدن شپش در گیاهان متفاوت

در صورتی‌که در خواب مشاهده کنید که کمی شپش از ساقه و بدنه گیاهان و درختان بالا و زیر می‌روند می‌تواند نشان از قحطی و خشکسالی یا این که تنگناهای شدید اقتصادی باشد.
۳۰. دیدن انبوه شپش در خرقه

وجود تعداد بسیار متعددی شپش در خرقه هایتان نشان از قرار به چنگ آوردن شما در شرایط هایی داراست که بسیار عصبانی  و دلخور می‌شوید.
۳۱. گریختن از شپش ها

نشان از وضعیتی داراست که شما سعی بر انکار شغل های خطای خویش دارید و به هر ترتیبی که است می‌خواهید مشکلات خویش را پنهان فرمایید.
۳۲. کتف کردن موی و یافتن شپش

اکثری از معبران معتقدند این میتواند یک آرم خوب باشد از اینکه شما برای اشتباهات گوناگون خویش رویکرد حلی پیدا می‌کنید.
۳۳ . له کردن شپش با دست یا این که پا

روانشناسان معتقدند له کردن شپش در خواب نشان از رغبت شدید شما برای موفقیت بر دشمنانتان دارااست و معبران معتقدند که با دیدن این خواب ظفرمندی شما بر معاندان تان نتایج می‌گردد

نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی