سلام به وب سايت فتو نام خوش آمديد

اسم نوشته سایت تفریحی سرگرمی

سایت شامل عکس نوشته ,فیلم سینمایی, رمان,بازی,نرم افزار,پروفایل,تعبیر خواب,بیوگرافی بازیگر

تعبیر خواب تصادف کردن

  • ۸۶

تعبیر و تفسیر خواب تصادف از بینش آنلی بیتون

    در‌صورتی‌که خواب مشاهده کنید تصادف کرده‌اید، نماد اخطاری دور از شوخی برای شماست تا حدی از هر سیرتکامل مهاجرت حذر فرمائید. چون معاش شما به خطر خواهد به‌زمین‌خورد.
    تعبیر و تفسیر خواب دیدن صحنه تصادف: در صورتیکه خواب ملاحظه کنید تصادفی در اکنون واقعه افتادن میباشد، دلالت بر آن دارااست که شما با تمام اقتدار چهت نیل به هدفی عملکرد خواهید کرد که اشخاص دیگری نیز چهت نیل به به عبارتی انگیزه همت می نمایند، ولی آن ها موفق نمی شوند و گنج خویش را در این‌راه از دست می دهند، و شما به منظور خویش خواهید رسید.
    تفسیر خواب گریختن از تصادف: چنانچه خواب مشاهده کنید از تصادف یا این که زیانی می‌گریزید، علامت آن میباشد که حوادثی خوب برایتان رخداد خواهد زمین‌خورد.

  • تعبیروتفسیر خواب تصادف به ماجرا علامه مدنی

    چنان چه مشاهده کردی نوزادی با ماشین تصادف می‌نماید و در گیر خون‌ریزی شدید از تمام نصیب ها می توان به این مفهوم میباشد که در گیر ایرادات فراوانی خواهید شد که برای هیچکدام از آن‌ها تا برهه زمانی طولانی چاره قابل قبولی پیدا نخواهید کرد،
    در حالتی که دیدی طفل ای بخاطر این رخداد جان می بازد و از نزدیک شاهد این رخداد تلخ هستی آرم آن میباشد که تغییر و تحول و تحولی منفی یا این که نا مطلوب در معاش شما روی خواهد اعطا کرد که موجب می‌گردد عصبی دلگیر و غصه دار گردید.

  • تعبیر و تفسیر خواب تصادف به قصه علامه طباطبایی

    درصورتی که خواب دیدی کودک ای با ماشین تصادف مینماید البته هیچ آسیبی به وی نمی‌رسد و مجدد برمی‌خیزد بدین تعبیروتفسیر میباشد که یک رخداد ی خیر چندان مهم در نزدیکی شما صورت خواهد اعطا کرد که زیانی به شما وارد نمی سازد البته میتواند سبب پریشان شدن شما شود.
    در شرایطی‌که کسی خواب ببیند با وسایل نقلیه ای مثل موتور سیکلت تصادف میکند و جان می‌دهد می‌تواند به یک آرم باشد و آن هم بد شانسی و یا این که باخت سنگین در باب علاقه میباشد.

  • تعبیر و تفسیر خواب تصادف در کتاب جامع تغبیر خواب

    تعبیروتفسیر خواب زخمی شدن در تصادف: در حالتی‌که کسی در خواب روئت کرد که تصادف کرده و مصدوم شده‌است تعبیرش دغدغه و سیاه بختی میباشد. البته با دادن صدقه و تکیه بر پروردگار برطرف خواهد شد.
    تعبیر و تفسیر خواب تصادف ماشین با انسان: تصادف با اتومبیل دغدغه و خلل پهناور میباشد.

  • تعبیر و تفسیر خواب تصادف در کتاب کشور رویاها

    تعبیر و تفسیر خواب تصادف اتومبیل آرم وصال پول برای خواب تماشاچی میباشد.
    در‌صورتی‌که شخصی در خواب ببیند که با اتومبیلی تصادف کرده و اتومبیل واژگون میشود اما او جان تندرست به در می‌برد بهتر میباشد از حریف بپرهیزد. دغدغه ومشکل وسیع به وجود میاید.

  • تفسیر خواب تصادف در کتاب فرهنگ وتمدن تعبیر و تفسیر رویا

    تصادف: اضطراب، مجازات کردن خویش یا این که پرخاش به خویش. اکثر زمان ها وقت ها هشداری میباشد که به رویابین میگوید مراقب رفتارش باشد، زیرا ممکن میباشد به وضعیت‌های خطرناکی منجر گردد. اکثری از مردم نگران رویاهایی می‌باشند که در آنها تصاویری از تصادف و زخمی‌ شدن موجود است، ولی پژوهش ها نشان میدهد که‌این رویاها لزوما پیش گویی واقعه‌ ناگواری در آینده نیستند. هر یک‌سری برخی از اشخاص حقیقتا رویاهایی را که پیش گویی رویدادهای آینده میباشد میبینید.
    تصادف اتومبیل: احتمال تعارض و واکنش عقاید رویابین با فرد دیگری، اخلاق و رفتار راحت انگارانه و بی‌احتیاط که به ساخت مشکلی در یک ارتباط عاطفی سبب ساز می‌گردد، ملاقاتی آزارنده یا این که تضارب، رانندگی بی احتیاط رویابین در دانا بیداری.
    وسیله نقلیه مبتلا سانحه شود: ناکامی خودخواسته، شاید به جهت اجتناب از استرس، مسئولیت و یا این که تغییراتی که در فیس موفقیت قسمت رویابین می شود، خوف از باخت، باخت در ارتباط ها عاطفی، دعوا که در صورتیکه به عنوان مثال با رییستان باشد سبب ساز به سانحه‌ای ناراحت کننده برای شما خواهد بود. گاهی این رویا می تواند اخطاری برای فروپاشی کم عقل یا این که جسمانی نیز باشد.

نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی