اسم نوشته سایت تفریحی سرگرمی

سایت شامل عکس نوشته ,فیلم سینمایی, رمان های عاشقانه,اهنگ های جدید 99,عکس و متن پروفایل,پروفایل,تعبیر خواب,بیوگرافی بازیگر,معمای تصویری

پیامک صبح بخیر برای همسر و عشق مهربونم

  • ۱۷

پیامک صبح بخیر برای همسر و عشق مهربونم

1. هر روز که چشمهایم را باز می کنم ، تو اولین چیزی هستی که به ذهنم خطور می کند. و همین که برای دیدن تو پیچ و تاب می خورم قلبم گرم می شود. صبح بخیر عشق.

2. صبح بخیر همسر عزیز ، امیدوارم روز شما به زیبایی شما باشد.

3. بیدار شدن در کنار شما هر روز صبح یکی از یادآوری های روزمره برای زیبایی زندگی من است. صبح بخیر عزیزم و بهترین روز را داشته باشی.

4. یک صبح خیلی خوب به عشق زندگی من. با این پیام ساده ، می خواهم به شما یادآوری کنم که چقدر مهم هستید و می توانید به تمام خواسته های خود در این روز برسید. دوستت دارم.

5. کلمات برای توصیف احساس بیدار شدن در کنار زیباترین زن جهان کافی نیستند. صبح بخیر همسر عزیز.

6. با وجود همه فراز و نشیب های ما ، من از یک روز امیدوار کننده دیگر در کنار شما سپاسگزارم. من همه وقت به تو فکر میکنم. روز خوب پیش رو عشق

7. عزیزم صبح بخیر. هر روز فرصتی دیگر برای نشان دادن و ابراز سپاس از داشتن تو در زندگی ام است. تو بهترینی.

8. هر روز صبح ، بیدار می شوم و می بینم که پرتوهای خورشید صورت شما را نوازش می کنند ، و شما را مانند یک شکل فرشته درخشان می کنند. شما روز به روز دوست داشتنی تر می شوید. صبح بخیر!

9. به همسر عزیزم. تو بهترین چیز صبح من هستی. من این واقعیت را می دانم که شما اولین چیزی هستید که صبح می بینم و آخرین چیزی است که شب می بینم. من از شما ممنونم. امروز یک انفجار داشته باشید

10. صبح بخیر عزیزم. هر روز می ترسم تو را در رختخواب رها کنم و آرزو کنم آرزو کنم بیشتر با تو بغل شوم. من تو را برای همیشه در زندگی ام می خواهم.

11. علی رغم صبح های عجله و برنامه فشرده ، دوست دارم این لحظه را به شما بگویم که شما به من نشان داده اید واقعاً عشق واقعی چیست و من از داشتن بیش از آنچه خواسته ام سپاسگزارم صبح بخیر و هفته خوبی در پیش است.

12. صبح ها بهترین قسمت از روز من خواهند بود زیرا برای دیدن زیباترین چهره از خواب بیدار می شوم. باور اینکه من آن همه سال را بدون تو زندگی کردم سخت است. نمی توانم صبر کنم تا عصر شما را ببینم

13. امروز یکی از بهترین روزهای زندگی من است ، می دانید چرا؟ چون مجبور شدم آن را با شما سپری کنم. صبح بخیر زیبا

14. صبح بخیر همسر. تماشای خوابیدن صبح و تنفس آرام ، از دیدگاههای بسیار باهوش من است. آرزو می کنم این را هر روز تا آخر عمر داشته باشم.

پیام های صبح بخیر عمیق برای همسر

15. صبح های من با دو چیز باورنکردنی روشن می شوند. خورشید ، و بوسه های شگفت انگیز شما. من هرگز نمی توانم از شما سیر بشوم. صبح بخیر برات عشق من

16. هر وقت از خواب بیدار شدم و همه نعمتهایم را حساب کردم ، شما را دو بار می شمارم. باشد که این روز بهترین های زندگی را به بار آورد تا خوشبختی را که شایسته شماست به شما بدهد. نمی توانید منتظر بیدار شدن شما باشید ، بنابراین ما می توانیم رویاهای خود را با هم دنبال کنیم.

17. با طلوع خورشید ، آرزوی من برای تو نیز افزایش می یابد. من همیشه اینجا خواهم بود تا بهترین تلاش خود را انجام دهم و بهترین ها را به شما بدهم. صبح بخیر ملکه من.

18. امروز که بیدار می شوید ، می خواهم بدانید که من همیشه از شما حمایت خواهم کرد ، پشت خواهم داشت و برای رسیدن به آرزوهایتان انگیزه می دهم. صرف نظر از هرگونه چالش در این راه. تو به من دلیلی برای زنده بودن و شاد بودن داده ای. صبح بخیر پرنسس من

19. ازدواج ما عامل مهمی در موفقیت من بوده است زیرا احساس تعلق و هدف به من داده است. امروز ، مثل هر روز دیگر ، من از شما همسر عزیزم ، برای قدری که ما رسیده ایم قدردانی می کنم. صبح دوست داشتنی پیش رو

20. می دانم امروز روز تولد شما نیست ، اما برای زن خاصی که هستید ، من و بچه ها از صبحانه و سایر کارهای دیگر مراقبت کرده ایم. شما یک سکه هستید و هر روز بالای زمین با شما یک نعمت است. صبح بخیر.

21. مثل پرتوی آفتاب ، همیشه مرا از خواب بیدار می کنی و با عشق و علاقه ات مرا گرم می کنی. برای شما یک صبح آفتابی و یک روز آفتابی هم آرزو می کنم.

22. همسر عزیز ، صبح بخیر پر از عشق و موفقیت تمام آرزوی شماست. متشکرم که مرا دوست داشتید و مانند یک مادر از من مراقبت کردید. تو بهترینی.

23. من هر روز در انتظار صبح می خوابم ، فقط برای بیدار شدن از بوی صبحانه مفید و آغوش گرم شما. من سپاسگزارم برای برنامه صبحانه این سالها.

ساعت 24. بیدار شدن از خواب قبل از شما و دیدن لبخندتان پس از بوسیدن برای من بیش از درمانی است. شما دکتر عشق ، شریک زندگی و همراه من برای زندگی هستید. امروز ممکن است یک روز باشکوه برای شما باشد

25. بوسه های صبحگاهی شما در بین تراوش قهوه و روال هرج و مرج صبحگاهی تمام آنچه در زندگی می خواستم و موارد دیگر است. شما یک پناهگاه امن برای من و بچه ها بوده اید و بهترین چیزهایی که وجود دارد. صبح بخیر عزیزم.

26. به ملکه قلب من ، لحظه بیدار شدن اقیانوس های وحشی روح من را آرام می کنی. دیدن چشمانتان که به من خیره می شوند نهایت آرامش و آرامش را به من می دهد و من هرگز چنین چیزی را با هیچ چیز در دنیا عوض نمی کنم. عسل صبحگاهی دیدنی!

27. هر وقت جمله "برخاست و درخشید" را می شنوم همیشه به تو فکر می کنم. چون مثل یک ستاره راهنما به من کمک کرده ای که از هیچ به چیزی تبدیل شوم. ازدواج ما واقعاً دلیل کافی برای ادامه کار به من می دهد. صبح بخیر و دوستت دارم

28. امروز ، همانطور که به آینه نگاه می کنید ، زیباترین فرد جهان را خواهید دید. شخصی که در تمام این سالها پشتم داشته و تا ابد مدیون او هستم. صبح بخیر فرشته ی من.

پیام های عاشقانه صبح بخیر برای همسر

29. انتخاب بین شما و کار هر روز صبح یکی از سخت ترین تصمیماتی است که باید بگیرم. حتی در خواب او ، زیبایی خواب من هنوز هم جذابیت هایش را دارد که در اطراف من کار می کنند. من همیشه در هیبت شما هستم. صبح بخیر عزیزم

30. برای یکی از بزرگترین الهامات زندگی من و شخصی که قلب آتشین من را روشن می کند ، کلمات برای توضیح احساس شما به من کافی نیستند. من امروز و هر روز دیگر زندگی ام را جشن می گیرم. صبح شاد!

31. بهترین چیزی که هرگز نتوانستم از آن رها شوم بیدار شدن در کنار شما ، احساس گرمای شما ، نوازش شما و لذت بردن از لبخند ارزشمندتان است. تو همه آن چیزی هستی که من می خواهم و همه آنچه که هرگز نمی توانستم لیاقت آن را داشته باشم. صبح بخیر.

32. صبح بخیر دختر رویایی ام. من هر روز صبح خودم را نیشگون می گیرم تا مطمئن شوم که در خواب نیستم ، زیرا تو بعضی اوقات برای درست بودن خیلی خوب هستی.

33. با دلی سپاسگزار و پر از عشق و بوسه ، یک صبح پرشور و بهترین روز را برای شما آرزو می کنم. تو بهترینی!

34. حتی وقتی در این مدرسه زندگی می بازم ، بازهم خودم را خوشبخت می دانم که در کنار چنین همسری دوست داشتنی هستم. هر روز صبح ، این فرصت نادر برای دیدن لبخند دوست داشتنی ، چشمان زیبا و احساس شگفت انگیزترین لمس به من می رسد. روز خوبی داشته باشی عزیزم

35. من مال من هستم و تو مال تو ، برای همیشه. با آرزوی عشق صبحگاهی دلپذیر از زندگی من.

36. در میان برنامه های شلوغ و برنامه های صبحگاهی ، ممکن است این پیام یادآوری دائمی باشد که همیشه شما را در ذهن دارم و همیشه بهترین ها را برای شما هر روز آرزو می کنم. یک صبح پربار برای خود داشته باشید.

37. تا زمانی که دست شما در کنار من استراحت کند ، همه چیز خوب است ، تا زمانی که لبخند شما را می بینم ، و تا زمانی که وقت داشته باشیم. صبح بخیر زیبا.

38. گفتن اینکه صبح های من جادویی است ، کم لطفی خواهد بود. نوشیدن فنجان شکلات داغ در حالی که به تماشای صورت درخشان شما می نشینید ، برای من همه چیز است. آرزو می کنم همه خوشبختی های این روز شما را به وجود آورد.

39. حتی وقتی پیر می شویم ، امیدوارم بدانید که چقدر خوشحالم که هر روز در بهشت ​​بیدار می شوم ، فقط به خاطر درخشندگی شما. صبح بخیر صورت ناز.

40. صبح بخیر عزیزم. در تمام آنچه زندگی به من نشان داده ، ازدواج با تو بهترین اتفاقی است که برای من افتاده است. من هرگز نمی توانستم تصور کنم که با همسری قابل اعتماد ، کوشا ، دلسوز و تواناتر مثل شما بیدار شوم.

 

نظرات: (۰) هيچ نظري هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی