خوش آمديد

اسم نوشته سایت تفریحی سرگرمی

سایت شامل عکس نوشته ,فیلم سینمایی, رمان های عاشقانه,اهنگ های جدید 99,عکس و متن پروفایل,پروفایل,تعبیر خواب,بیوگرافی بازیگر,معمای تصویری

بیوگرافی فحریه اوجن بازیگر ترکیه Fahriye Evcen

  • ۱۲

 فحریه اوجن و فرزندش

 

فاهریه اوجن درسال 2005 وارد دنیای بازیگری می‌شود و او‌لین فعالیت رشته ایش درسال 2008 شروع میشود. فاهریه اوجن در سال ۲۰۱۷ مرتبه نهم در فهرست \"۳۰ زن قشنگ در عالم\" را به خویش تخصیص اعطا کرد.

چکیده ای از بیوگرافی فاهریه اوجن
متولد: ۴ ژوئن ۱۹۸۶ ‏(۱۴ خرداد ماه ۱۳۶۵ )
زادگاه: زولینگن، آلمان
تابعیت: آلمانی، ترکیه ای
تحصیلات: حرفهٔ تاریخ در کالج بغازیچی
شغل: هنرپیشه
سال های کار: ۲۰۰۵– تا فعلا
همسر: بوراک اوزچیویت
فرزند: کاران

فاهریه اوجن متولد ۴ ژوئن ۱۹۸۶ است

 فحریه اوجن اینستا
فاهریه اوجن (فحریه اوجن) در شهر زولینگن در مرز و بوم آلمان چشم به جهان گشود. خانوادهٔ مامان وی از هم محلی بستگان چرکس و خانوادهٔ پدرش از مهاجران شکاف و اصالتاً اهل شهر کاوالا می باشند. فاهریه اوجن به مقطع 1‌سال در مملکت آلمان در فنٔ جامعه شناسی علم آموزی کرد و زمانیکه برای تعطیلات در ترکیه به راز میبرد بوسیله اویا آیدوغان به تهیه و تنظیم کننده ای به اسم ابراهیم مرت اوغلو معرفی شد. فاهریه اوجن در سن ۱۹ سالگی به ترکیه رجوع و برگشت. ایشان در کالج بغازیچی حرفهٔ تاریخ خواند و در سال ۲۰۱۴ فارغ التحصیل شد.

  اسم فاهریه اوجن در سال ۲۰۱۷ در فهرست ۳۰ زن خوشگل در دنیا  قرار گرفت

    
فاهریه اوجن درسال 2005 وارد دنیای بازیگری می گردد و او‌لین عمل فن ایش درسال 2008 آغاز می شود. از نقش‌های اصلی وی می‌قدرت به بازی در سریال‌های چکاوک، برگ ریزان و سعید و شورا اشاره نمود.  فحریه به گویش های ترکی، آلمانی، اسپانیایی و انگلیسی مسلط میباشد. ایشان سه خواهر گسترده خیس به اسم های نیسی، آیسان و دمت دارااست.

تصاویر فاهریه اوجن


وصلت فاهریه اوجن
فاهریه اوجن در ۲۹ ژوئن ۲۰۱۷، با هنرپیشه و سبک پر اسم و رسم بوراک اوزچویت در استانبول تزویج کرد. فرزند پسر آن‌ها به اسم کاران در ۱۳ آوریل ۲۰۱۹ به دنیا آمد.

مراسم تزویج فاهریه اوجن و بوراک اوزچیویت

عکس های عروسی فاهریه اوجن و بوراک اوزچیویت

گفت‌و‌گو ای خواندنی با فاهریه اوجن و همسرش بوراک اوزچیویت
مقدمه روزهای روشن بختی
بوراک اوزچیویت: احتمالا باورتان نشود اولی روزی که فاهریه را دیدم به حافظه ندارم. درواقع فکر می کنم اورا اولی توشه در جشنواره تلویزیونی دیدم.

فاهریه اوجن: خیر، ما اولی توشه یکدیگر را رمز صحنه فیلمبرداری گروه« اطراف پاد شاه» دیدیم. اینجانب برای آزمایش دادن برای بازی در یکی از نقش های سریال آمده بودم و تیم درگیر فیلمبرداری یکی از سکانس های فیلمی بودند که بوراک در آن بازی می کرد و اینجانب آنجا بوراک را از نزدیک دیدم و از واقعه با هم یک احوالپرسی مختصر هم داشتیم.

بوراک اوزچیویت:اکنون یادم زمین‌خورد. اینجانب حقیقتا خنگ هستم.
فاهریه اوجن: آن روز اولی ملاقات ما بود و فکر می کنم روز به روزی ما از به عبارتی جا مقدمه شد و درنهایت تقدیر مارا به طرف همکاری مشترک کشاند و حال هم وارد معاش مشترک گردیده ایم.

عکس های عروسی فاهریه اوجن در کنار بابا و مادرش

بازی های عاقبت ما
بوراک اوزچیویت: اینجانب کلا به سرانجام و تقدیر بسیار معتقدم و همانطور که فاهریه اعلام کرد واقعا اعتقادوباور دارم سرانجام اینطور بود که آن ملاقات کوتاه ما پس از چندسال به یک همکاری مشترک تبدیل خواهد شد و درنهایت بدین سبب خواهد شد که ما معاش مشترک مان را در کنار هم استارت کنیم.

فاهریه اوجن: دقیقا همچنین میباشد وگرنه به اینجانب گفته بودند که پیش از اینجانب هنرپیشه دیگری را برای بازی در سریال« چکاوک» درنظر گرفته بودند و به انگیزه اینکه آن هنرپیشه نتوانست اپلیکیشن کاری خویش را تهیه کند، قراردادش کنسل شد و با اینجانب قرارداد بستند و این دقیقا به عبارتی تقدیر و سرانجام میباشد.

فاهریه اوجن در کنار فرزندش

گوش کردن به صدای قلب
فاهریه اوجن:دوست ندارم خیلی فانتزی و نامعقول فکر کنم و بیان کنم که ما به علاقه در نگاه اولیه در گیر شدیم برای این که در اصل” آدمی نیستم که فارغ از منطق و از روی هوس، تصمیمی در معاش ام بگیرم. از رخداد اینجانب آدمی هستم که کاملا مسایل حریم خویش و معاش ام را تجزیه و چک می کنم و سپس برای آنان تصمیم آخری را می‌گیرم. البته در این زمینه می بایست اقرار کنم که در نگاه نخستین به بوراک شم عجیبی داشتم، منظورم به عبارتی نگاه اولیه رمز فیلمبرداری« اطراف شاه» میباشد.

بوراک:البته برعکس فاهریه اینجانب خیلی از تصمیماتم را از روی اوامر قلبم میگیرم و انجام می دهم. در معاش ام کارهای زیادی را بصورت دلی انجام داده ام، شاید هم از برخی از آنها منصرف گردیده باشم البته در اصل” خیلی به صدای قلبم گوش می دهم و راجع‌به فاهریه هم دقیقا همین رخداد و وقتی که در رابطه وی به صدای قلبم گوش دادم، دیدم که شیفته وی گردیده ام و نصفه گمشده خودم را پیدا کرده ام.

عکس های اینستاگرام فحریه اوجن

درک و کمک همسرانه
فاهریه اوجن: خوش بختانه ما با یکدیگر همکاریم و این موضوع یک نکته بسیار اساسی در خویش داراست و آن هم اینکه خواهیم توانست به خیر هم‌دیگر و رشته هم را درک کنیم و این کمک می کند که در کنار معاش مشترک مان، معاش ماهر موفقی هم داشته باشیم و با توان به کارمان ادامه دهیم. بارها چشم ام که زوج هایی که یکی از آنها هنرپیشه بوده میباشد، به انگیزه اینکه نتوانسته اند خودشان را با شغل همسرشان تطبیق بدهند به مشکل خورده اند.

بوراک: آری، متأسفانه بازیگری شغلی میباشد که نرم‌افزار اثبات و مشخصی ندارد و شما نمی دانید که برای یک پروژه ممکن میباشد چقدر مشغول باشید و در‌این برهه زمانی چقدر خانواده و مخصوصا همسرتان اذیت میگردد. به همین عامل اینجانب هم شم می کنم وقتی که یک هنرمند با هنرمند دیگر تزویج می کند، این درک متقابل فی مابین آن‌ها وجود داراست.

تصاویر فاهریه اوجن

فاهریه اوجن: اینجانب حتی‌در خانواده خودم هم بارها با این مشکل عکس العمل کرده ام که به انگیزه بی‌نظمی که در کارم وجود داشته، اعتراض کرده اند و اینجانب هم بارها برای شان توضیح داده ام اما واقعا درک این مورد برای آنان سخت میباشد.

بوراک:از طرف دیگر اینجانب احساس می کنم این همکار بودن یک ویژگی دیگر هم داراست و آن هم این میباشد که خواهیم توانست به هم‌دیگر کمک کنیم. مشورت کردن در کار ما یکی از مهمترین مسائلی میباشد که می‌تواند به بهتر شدن کار کمک کند و مطلقاً وقتی که همسر شما یکی از شایسته ترین بازیگران کشورتان باشد، دیگر مشکلی برای مشورت تصاحب کردن ندارید.( باخنده)

فاهریه اوجن: خواسته از یکی از شایسته ترین بازیگران ترکیه، مطلقا اینجانب هستم دیگر؟!
بوراک:آری، دقیقا همچنین میباشد، همسر عزیزم.

 فحریه اوجن بدون ارایش


معاش فارغ از عشق و علاقه
بوراک: به نظرم معاش فارغ از علاقه، معاش پوچ و خسته کننده ای میباشد. این علاقه می‌تواند علاقه فی مابین مامان و فرزند باشد یا این که عشق و علاقه در بین خواهر و اخوی و فقط منظورم عشق و علاقه میان زن و شوهر وجود ندارد. به نظرم هر انسانی مایحتاج داراست که در معاش شیفته سایرافراد باشد و دستکم دور و بری ها و خانواده خود را عاشقانه دوست داشته باشد. معاش فارغ از عشق و علاقه واقعا یک معاش نابودشده میباشد.

 فحریه اوجن در برگ ریزان

فاهریه اوجن: در این باره کاملا با بوراک موافقم و فکر می کنم علاقه یکی از مسائل حیاتی در معاش آدم هاست. حتی به نظرم بشر می تواند دلداده طبیعت یا این که شیفته شغلش باشد و همین علاقه قادر است برای بشر مقصود و علت تولید کند. اساسا” شما هنگامی در معاش به چیزی علاقه نورزید، پس هیچ هدفی نخواهید داشت و علت ای ندارید که بخاطر آن کارایی و همت کنید.

 فحریه اوجن و همسرش

اختلاف سنی نزدیک
فاهریه اوجن: یکی از دوستانم چندوقت پیش به اینجانب ذکر کرد کاشکی همسری را برای خودت گزینش می کردی که تفاوت سنی بیشتری با تو داشت. برایم خیره کننده بود چون هیچ زمان بدین مسئله فکر نکرده بودم. اینجانب و بوراک حدود 2 سال اختلاف سنی داریم و برایم این رقم هیچ وقت اصلی نبوده و وجود ندارد. به هیچ وجهً چرا می بایست اختلاف سنی فی مابین زن و شوهر تا این اندازه اصلی باشد که برخی ها به آن فکر می کنند.

 فحریه اوجن بعد از زایمان

بوراک: به نظرم اصلی این میباشد که زن و شوهر با هم تعامل و تفاهم داشته باشند که خوشبختانه ما داریم. از حادثه اینجانب هم بارها این مسئله را چشم ام. اینجانب از فاهریه 2سال بزرگتر هستم البته کردار و تفکرات فاهریه طوری میباشد که واقعا شم می کنم گهگاه اوست که از اینجانب پهناور خیس میباشد.

فاهریه اوجن: به انگیزه اینکه عقل و هوش اینجانب رویش بیشتری داشته میباشد.( باخنده)
بوراک: دقیقا همچنین میباشد و اینجانب خودم به‌این مسئله اعتراف می کنم.

 فحریه اوجن قبل از عمل

تفریحی به اسم شهربازی
بوراک: ما تفریحات مشترک زیادی داریم برای این که علایق مشترک زیادی داریم. از فیلم دیدن و ورزش کردن گرفته تا سفر و خرید کردن. البته شاید دیدنی ترین تفریح مشترک ما رفتن به شهربازی باشد.( باخنده)

فاهریه اوجن: چرا می‌خندی؟! این هم یکجور تفریح میباشد، از واقعه تفریح و سرگرمی سلامت و بی آلایش ای هم به حساب می‌آید و در دسترس همگی عموم میباشد. اینجانب از کودکی دلداده شهربازی بودم و هنوز هم هستم. شهربازی برایم یک شم نوستالوژی عجیبی دارااست و هرگاه به شهربازی می‌روم، انگار به روزگار کودکی ام مسافرت کرده ام و حقیقتا لذت میبرم.

 

 
نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی