ghaleb>

اسم نوشته مجله سرگرمی و تفریحی

شامل عکس پروفایل،اسم،هم خانواده،عکس,بازیگران,مد و زیبایی,تعبیر خواب,سلامت

دانلود نسخه جدید نرم افزار شاد برای اندروید و کامپیوتر

  • ۱۳۲۱۷

دانلود نرم افزار شاد برای اندروید و کامپیوتر

شاد آموزش و پرورش ( کانال اجتماعی دانش‌ آموزان) Shad – آموزش و پرورش ورژن 2.6.3 جدید‌ترین ورژن از اپلیکیشن رسمی مخصوص شرکت در کلاس‌های مجازی میباشد که‌این روز ها با دقت به موقعیت موجود در کشور، دانش آموزان را قادر می‌سازد تا از تحصیل جا نمانده و یکایک دروس مدرسه را به طور غیرحضوری دنبال نمایند. شاد، مخفف عبارت شبکه اجتماعی دانش آموزی میباشد که سامانه‌ای رسمی و تخصصی برای دانش اموزان و کار‌های مرتبط به آنها میباشد. شاد، یک بستر توانمند و داخلی برای فراگیری مجازی دانش آموزان میباشد که هم زمان با ورود بیماری کرونا به کشور، از سوی متخصصین داخلی پباده سازی شده تا دانش آموزان بتوانند به طور مجازی سال تحصیلی خویش را با آن به پایان ببرند. نرم افزار شاد یک شبکه اجتماعی یا به نوعی یک مدرسه مجازی هست که بوسیله آموزش و پرورش برای یادگرفتن از راه دور دانش آموزان تهیه و تنظیم و پباده سازی شده‌است.

عنوان "شاد" از عبارت "شبکه آموزش دانش آموزی" گرفته شده است. بنابراین می توان فهمید که برنامه Shad یک سیستم تخصصی برای دانش آموزان و فعالیت های مرتبط با آنها است. در برنامه Shad ، آموزش به صورت آنلاین انجام می شود و دانش آموزان ملزم به حضور در کلاس های مجازی در زمان های مقرر هستند. اگر امکان حضور دانش آموزان در کلاس های آنلاین وجود ندارد ، می تواند از پرونده های ذخیره شده آنها استفاده کند ، اما باید در این مورد با معلم و مدیر مدرسه خود صحبت کند. ویژگی های برنامه Happy Education امکان ورود سریع به محیط مجازی مدرسه و احراز هویت خودکار داشتن محیطی جذاب ، پویا ، ایمن و مناسب برای نیازهای آموزشی و اجتماعی دانش آموزان ایرانی امنیت بالا - دانش آموز ، مدیر ، معلمان و ورود

 

برای دانلود کلیک کنید

 

ورود به نسخه وب شاد

 

آموزش نصب اپلیکیشن شاد برای کامپیوتر و لپ تاپ

دانش آموزان می توانند از طریق نسخه تحت وب اپلیکیشن شاد نیز، برای ورود به کلاس های درسی خود اقدام کنند. به این منظور باید وارد سایت shadweb.iranlms.ir شوند و مراحل زیر را طی نمایند.

1. مرحله اول نصب اپلیکیشن شاد برای کامپیوتر و لپ تاپ درج شماره تلفن همراه و کلیک بر روی دکمه مرحله بعد

آموزش نصب اپلیکیشن شاد برای کامپیوتر و لپ تاپ

2. مرحله دوم نصب اپلیکیشن شاد برای کامپیوتر و لپ تاپ وارد کردن کد فعال سازی که از طریق پیامک برای شما ارسال میشود سپس انتخاب گزینه مرحله بعد

2. وارد کردن کد فعال سازی که از طریق پیامک برای شما ارسال میشود سپس انتخاب گزینه مرحله بعد

3. مرحله سوم نصب اپلیکیشن شاد برای کامپیوتر و لپ تاپ برگزیدن گزینه ” ورود دانش آموز “ از قسمت راست صفحه

3. برگزیدن گزینه ” ورود دانش آموز “ از قسمت راست صفحه

4. مرحله چهارم نصب اپلیکیشن شاد برای کامپیوتر و لپ تاپ روی سه نقطه در بالای صفحه کلیک کرده و گزینه Install Shad کلیک کنید.

4. روی سه نقطه در بالای صفحه کلیک کرده و گزینه Install Shad کلیک کنید.

5. مرحله پنجم نصب اپلیکیشن شاد برای کامپیوتر و لپ تاپ اکنون وارد دسکتاپ کامپیوتر خود شوید. آیکون نرم افزار شاد را مشاهده می کنید.

5. اکنون وارد دسکتاپ کامپیوتر خود شوید. آیکون نرم افزار شاد را مشاهده می کنید.

6. مرحله ششم نصب اپلیکیشن شاد برای کامپیوتر و لپ تاپ بعد از اطلاع مدیر و یا مدرسه به اولیا دانش آموز قابل دسترسی می باشد. که بایستی اطلاعات خواسته شده اعم از کد ملی ، سریال شناسنامه و تاریخ تولد را وارد نمایید تا به گروه کلاسی مربوطه در اپلیکیشن شاد وارد شوید.

6. این مرحله بعد از اطلاع مدیر و یا مدرسه به اولیا دانش آموز قابل دسترسی می باشد. که بایستی اطلاعات خواسته شده اعم از کد ملی ، سریال شناسنامه و تاریخ تولد را وارد نمایید تا به گروه کلاسی مربوطه وارد شوید.


www.shabakeh-mag.com

 

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی